SYTUACJA ZDROWOTNA (COVID 19) DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ X

Szanowny Kliencie,

Z dniem 31.08.2022 r. Lion Motors sp. z o.o. nie jest Autoryzowanym Dealerem Peugeot oraz Serwisem Peugeot. Dziękujemy za zaufanie!

Pozdrawiamy Zespół Lion Motors

Oferty pracy

Lion Motors to dealer samochodów marki Peugeot. Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, Lion Motors, City Motors, Bohemia Motors oraz centrum naprawczym PGArt Motors. Lion Motors zlokalizowany jest w Katowicach.

Lakiernik Samochodowy / Pomocnik Lakiernika

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków:

• Samodzielne przygotowywanie powierzchni przed lakierowaniem;
• Polerowanie lakieru;
• Mycie samochodów lub zdemontowanych elementów przed lakierowaniem;
• Wykonywanie okresowej obsługi strefy przygotowawczej i kabiny lakierniczej;

Nasze wymagania:
• Wykształcenie o kierunku samochodowym;
• Doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania napraw lakierniczych;
• Umiejętność korzystania z procedur naprawczych i postępowania zgodnie z technologią;
• Czynne prawo jazdy kat. B i wysoka kultura jazdy; Dołącz do nas.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę i stabilność zatrudnienia;
• Pracę w nowoczesnym obiekcie;
• Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny oparty na ilości sprzedanych roboczogodzin;
• System profesjonalnych szkoleń;
• Dostęp do najnowszych technologii;
• Zniżki na opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na maila wypych_d@lionmotors.pl Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Blacharz Samochodowy / Pomocnik Blacharza

• Rozbrajanie i uzbrajanie samochodów, przygotowanie samochodu do naprawy;
• Wykonywanie pomiarów karoserii przed i po naprawie blacharskiej;
• Wykonywanie diagnostyki systemów elektronicznych w samochodzie;
• Przygotowywanie opisów i oględzin uszkodzonych samochodów;
• Samodzielne wykonywanie napraw blacharskich;

• Doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania napraw blacharskich;

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na maila: wypych_d@lionmotors.pl

Zamknij