Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/theme.php on line 630

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/theme.php on line 630
Usługi Finansowe i Ubezpieczenia - Peugeot Lion Motors

Usługi Finansowe

handshake-1239869

W salonie Lion Motors Klienci znajdą najkorzystniejszą ofertę finansową na swój nowy pojazd, którą nasi pracownicy pomogą dopasować idealnie do Państwa indywidualnych potrzeb.

Decydując się na zakup samochodu chcą Państwo otrzymać możliwie najlepszą propozycję finansowania i ubezpieczenia. W naszym salonie jesteśmy w stanie przygotować ofertę spełniającą indywidualne oczekiwania Klienta. Niezależnie od tego czy należą Państwo do grupy Klientów Indywidualnych czy są Państwo Przedsiębiorcami, dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych i leasingowych wygodnie i w odpowiednim czasie wyjedziesz z salonu swoim nowym modelem Peugeot. Lion Motors to szybkość przy podejmowaniu decyzji o możliwości finansowania, bez zbędnych formalności, . Dodatkowo, aby zapewnić bezpieczeństwo w użytkowaniu samochodu zapewnimy promocyjne warunki pakietowego ubezpieczenia komunikacyjnego dopasowanego do Państwa potrzeb.

 

Korzyści oferty kredytowej:

 • minimum formalności przy ubieganiu się o kredyt. Uproszczona procedura już od 0% wpłaty własnej
 • szeroki zakres finansowania. U nas dodatkowo możesz skredytować: opłatę przygotowawczą, składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, umowę serwisową, ubezpieczenie spłaty kredytu oraz dodatkowe akcesoria samochodowe
 • atrakcyjne oprocentowanie kredytu w PLN
 • elastyczny okres kredytowania od 6 do  84 miesięcy
 • decyzja kredytowa w godzinę!

Zakres naszej oferty kredytowej:

 • zakup nowych i demonstracyjnych samochodów marki Peugeot oraz używanych wszystkich marek
 • składka ubezpieczenia komunikacyjnego
 • opłata przygotowawczą (obowiązkowo)
 • umowa utrzymania
 • zakup dodatkowych akcesoriów samochodowych
 • ubezpieczenie spłaty kredytu

W naszej ofercie przedmiotem kredytowania są nie tylko nowe i demonstracyjne samochody marki Peugeot, ale również samochody używane wszystkich marek! Kredyt obejmuje także: zakup dodatkowych akcesoriów samochodów, składkę ubezpieczenia komunikacyjnego, opłatę przygotowawczą (obowiązkowo), umowę utrzymania oraz ubezpieczenie spłaty kredytu.

 

Okres kredytowania:
 
Państwo decydują w jakim czasie chcą spłacić kredyt!

 • samochody nowe – od 6 do 84 miesięcy
 • samochody używane – od 6 do 84 miesięcy (maksymalny okres kredytowania  wraz  z wiekiem nie może przekroczyć 12 lat dla pojazdów z grupy PSA i 10 lat pojazdów innych marek)

Ubezpieczenie kredytu
Jedną z form zabezpieczenia kredytu jest jego ubezpieczenie. Pozwala ono zapewnić spłatę zobowiązań wynikających z podpisanej przez Państwa umowy kredytowej w razie zajścia zdarzenia objętego wybranym przez  Państwa  pakietem ubezpieczenia.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

E-mail

Twój numer telefonu (wymagany)
Treść wiadomości

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:
Tak wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych, przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno (Spółka), w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Spółkę

Zgoda na przekazanie danych osobowych :
Tak wyrażam zgodę na przekazywanie moich powyższych danych osobowych podmiotom współpracującym z Lion Motors sp. z o.o. należącym do grupy PGA Polska (t.j. PGA Polska
sp. z o.o., MB Motors sp. z o.o., Bawaria Motors sp. z o.o. i Bohemia Motors sp. z o.o.) oraz do Peugeot Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa i Automobiles Peugeot S.A., 75 Avenue de la Grande Armée, 75116 Paris, Francja, podmiotom wchodzącym w skład Grupy Peugeot i z nią współpracującym, jak też podmiotom świadczącym usługi powiązane z produktami i usługami Lion Motors sp. z o.o., w szczególności usługi finansowe i ubezpieczeniowe, w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez te podmioty.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną :
Tak wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres e-mail korespondencji zawierającej informację handlową, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, przez Lion Motors Sp. z o.o., spółki z grupy PGA Polska i podmioty współpracujące, a także nawiązanie kontaktu telefonicznego (m.in. SMS, połączenie głosowe) oraz używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących z wykorzystaniem wskazanych danych kontaktowych dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z ustawą prawo telekomunikacyjne.

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.
Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Lion Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Lion Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.

PEUGEOT LION MOTORS KATOWICE

SALON

(32) 508 00 00
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600

SERWIS

(32) 508 00 12-13
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 800-1900 sob: 800-1500

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

(32) 508 00 02
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600

Osoby kontaktowe:
Rafał Majcherczyk – Doradca Handlowy
+48 508 568 735
Maciej Kwiecień – Doradca Handlowy
+48 502 861 104

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

(32) 508 00 00

lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600


Osoby kontaktowe:
Adam Persona – Doradca Handlowy
+48 508 568 713
Natalia Gruca – Doradca Handlowy
+48 519 690 762
Wojciech Zańko – Doradca Handlowy
+48 508 568 778
Dawid Korol – Doradca Handlowy B2B
+48 508 568 739

Al. Roździeńskiego 204b
40-315 Katowice

Zapisz się na newsletter