SERWIS MECHANICZNY

Firma Lion Motors jest autoryzowanym serwisem marki Peugeot w Katowicach. Prowadzi kompleksowe naprawy w zakresie mechaniki, elektryki oraz prac blacharstwo-lakierniczych.

UMÓW WIZYTĘ

Oddając samochód pod opiekę wykwalifikowanej kadry uzyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości obsługi oraz naprawę zgodną z wytycznymi producenta. Części użyte do naprawy samochodu są częściami odpowiadającymi pod względem jakości i wytrzymałości tym, które zostają zdemontowane.

Pracownicy odpowiedzialni za diagnozę/naprawę przechodzą systematyczne szkolenia pomagające skutecznie zdiagnozować i poprawnie naprawić samochód. Z kolei Doradcy Serwisowi są doszkalani w zakresie sprawnego, zgodnego z wytycznymi przyjęcia samochodu, doradztwa w zakresie eksploatacji pojazdu, a przede wszystkim zrozumienia Państwa potrzeb.

Diagnozy i naprawy prowadzone są w oparciu o najnowszy autoryzowany sprzęt diagnostyczny  zgodnie z surowymi wymogami producenta. Dodatkowo dysponujemy ścieżką diagnostyczną pomocną w diagnozie układu hamulcowego, czy zawieszenia, jak również przyrządami do wymiany opon i wyważenia kół. Obsługujemy klimatyzację zawierającą czynnik R134a oraz R-1234YF.

Świadczymy również usługi doposażenia samochodu w akcesoria zakupione w Dziale Części Zamiennych, jak również dostarczonych przez klienta zakupionych poza siecią. Montując akcesoria w sieci nie tracą Państwo gwarancji na samochód. Służymy również fachowym doradztwem przy doborze akcesoriów. Dysponujemy parkiem samochodów zastępczych dzięki czemu naprawa samochodu nie musi oznaczać straty czasu. Podczas wizyty w naszym serwisie poczęstujemy Państwa kawą i pączkiem oraz udostępnimy sieć WIFI, dzięki czemu czas oczekiwania na samochód minie szybko.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz śledzenia na bieżąco akcji promocyjnych.


Jeśli masz dodatkowe pytania – zapraszam do kontaktu

Lion Motors Sp. z o.o.
Al. Roździeńskiego 204 b
40-315 Katowice
tel. 32 508 00 00
e-mail: lion.katowice@peugeot.com.pl

Dział serwisowy / Dział likwidacji szkód

Joanna Różańska
Asystentka Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
tel. +48 32 508 00 33
j.rozanska_lionmotors@peugeot.pl
Łukasz Domagała
Doradca Serwisowy Klienta
tel. +48 32 508 00 14, tel. kom. +48 503 853 074
i.kobylecka_lionmotors@peugeot.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY