Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/theme.php on line 630

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/theme.php on line 630
Serwis Blacharski Lion Motors - najwyższa jakość

Serwis Blacharski

Serwis blacharsko – lakierniczy w Lion Motors stanowi nowoczesny dział zajmujący się kompleksową obsługą w zakresie likwidacji szkód oraz pozostałych napraw powypadkowych wszystkich marek.

 

Szeroka współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi pozwala na szybkie i sprawne załatwienie formalności, a rozliczenia bezgotówkowe nie zmuszają klientów do angażowania własnych środków finansowych. Wszelkie formalności związane z likwidacją szkody zostały ograniczenie do minimum dzięki połączeniu w jednej strukturze blacharni, lakierni oraz działu doradczego i rzeczoznawców z Towarzystw Ubezpieczeniowych.

 

Dysponując nowoczesnym zapleczem technologicznym znanych i renomowanych firm rynku motoryzacyjnego, potwierdzonym stosownymi Certyfikatami jesteśmy w stanie przywrócić stan pojazdu sprzed wypadku pod względem estetycznym oraz technicznym i zapewnić gwarancję na wykonaną usługę.

 

Jakość, która jest dla nas nadrzędną wartością, staramy się utrzymać na najwyższym poziomie przy zastosowaniu najnowszej technologii takich firm jak:
– Blowtherm – nowoczesna komora lakiernicza oraz  strefa  przygotowania  lakierniczego,
– Akzo Nobel – nowoczesne technologie w zakresie lakiernictwa oraz zarządzania procesem lakierniczym,
– Celette – system do pomiaru oraz naprawy karoserii i podwozi oraz  systemy do napraw panelowych, naprawy aluminium i tworzyw sztucznych.

 

Wykwalifikowany i przeszkolony personel, najwyższe standardy obsługi i najnowsza technologia zapewnia pełne bezpieczeństwo i jakość usługi na najwyższym poziomie.

 

Biorąc pod uwagę cenny czas każdego klienta oraz chcąc zapewnić mu mobilność na czas naprawy oferujemy dostęp do szerokiej gamy samochodów zastępczych. Rezerwacji można dokonać podczas umawiania się na wizytę w serwisie blacharsko – lakierniczym.

blacharnia Peugeot
Imię i nazwisko (wymagane)
Twój adres e-mail (wymagane)
Twój numer telefonu (wymagany)
Treść wiadomości

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych:
Tak wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych, przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno (Spółka), w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Spółkę

Zgoda na przekazanie danych osobowych :
Tak wyrażam zgodę na przekazywanie moich powyższych danych osobowych podmiotom współpracującym z Lion Motors sp. z o.o. należącym do grupy PGA Polska (t.j. PGA Polska
sp. z o.o., MB Motors sp. z o.o., Bawaria Motors sp. z o.o. i Bohemia Motors sp. z o.o.) oraz do Peugeot Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 44A, 02-672 Warszawa i Automobiles Peugeot S.A., 75 Avenue de la Grande Armée, 75116 Paris, Francja, podmiotom wchodzącym w skład Grupy Peugeot i z nią współpracującym, jak też podmiotom świadczącym usługi powiązane z produktami i usługami Lion Motors sp. z o.o., w szczególności usługi finansowe i ubezpieczeniowe, w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez te podmioty.

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną :
Tak wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres e-mail korespondencji zawierającej informację handlową, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, przez Lion Motors Sp. z o.o., spółki z grupy PGA Polska i podmioty współpracujące, a także nawiązanie kontaktu telefonicznego (m.in. SMS, połączenie głosowe) oraz używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących z wykorzystaniem wskazanych danych kontaktowych dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z ustawą prawo telekomunikacyjne.

Informacja:
Podanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, jak również przysługuje mi prawo wniesienia sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania lub przekazywania danych osobowych dla celów marketingowych.
Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych, informujemy że podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych którym jest Lion Motors Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Puławska 34, 05-500 Piaseczno, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1182 z późn. zm.). Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Lion Motors sp. z o.o., a także w razie wyrażenia zgody przez podmioty współpracujące z Lion Motors sp. z o.o. oraz nie będą udostępniane innym podmiotom niż tym, którym przysługuje prawo do pozyskiwania danych.

PEUGEOT LION MOTORS KATOWICE

SALON

(32) 508 00 00
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600

SERWIS

(32) 508 00 12-13
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 800-1900 sob: 800-1500

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

(32) 508 00 02
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600

Osoby kontaktowe:
Rafał Majcherczyk – Doradca Handlowy
+48 508 568 735
Maciej Kwiecień – Doradca Handlowy
+48 502 861 104

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

(32) 508 00 00

lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600


Osoby kontaktowe:
Adam Persona – Doradca Handlowy
+48 508 568 713
Natalia Gruca – Doradca Handlowy
+48 519 690 762
Wojciech Zańko – Doradca Handlowy
+48 508 568 778
Dawid Korol – Doradca Handlowy B2B
+48 508 568 739

Al. Roździeńskiego 204b
40-315 Katowice

Zapisz się na newsletter