Firma Lion Motors to dealer samochodów marki Peugeot. Firma wchodzi w skład grupy PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Obecnie Lion Motors jest autoryzowanym dealerem Peugeot w Piasecznie k/Warszawy i Katowicach.
W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska:

MECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Katowice

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Diagnostyka samochodowa – mechanika/elektronika
  • Mechaniczna naprawa samochodów
  • Wykonywanie przeglądów zgodnie z arkuszami przeglądowymi i literaturą techniczną
  • Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika warsztatu.
  • Współpraca z mechanikami i elektrykami w zakresie napraw

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)
  • udokumentowane min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika (preferowane w autoryzowanym serwisie samochodowym)
  • wiedza dotycząca budowy samochodów
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w dokonywaniu diagnostyki samochodowej – mechanika/elektronika
  • uczciwość, bezkonfliktowość
  • poczucie odpowiedzialności
  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
  • dokładność, staranność rzetelność w wykonywaniu zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy samochodach marki Peugeot

Co możemy zaoferować:

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży.
  • Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy.
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Pakiet medyczny w preferencyjnej cenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: d.wypych_lionmotors@peugeot.pl

Informujemy iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 z późn. zm”.

PEUGEOT LION MOTORS KATOWICE

SALON

(32) 508 00 00
lion.katowice@peugeot.com.pl
godziny otwarcia:
pon-pt: 900-1900 sob: 1000-1600

SERWIS

(32) 508 00 12-13
pon-pt: 800-1900 sob: 900-1500

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

(32) 508 00 02

Osoby kontaktowe:
Rafał Majcherczyk – Doradca Handlowy
+48 508 568 735
Maciej Kwiecień – Doradca Handlowy
+48 502 861 104

DZIAŁ SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH

Adam Persona – Doradca Handlowy
+48 508 568 713
Natalia Gruca – Doradca Handlowy
+48 519 690 762
Wojciech Zańko – Doradca Handlowy
+48 508 568 778
Dawid Korol – Doradca Handlowy B2B
+48 508 568 739
Magdalena Szuścik – Doradca Handlowy B2B
+48 504 558 922

Al. Roździeńskiego 204b
40-315 Katowice

Poniedziałek - Piątek 8 - 19
Sobota 9 - 16